V podhůří Jeseníků jsou i běžné věci neobyčejně kouzelné.. Základem všeho je jablko, tedy dobré jablko.. Proto si je pro tyčinky FIT stejně jako regionální cereálie v nádherné podhorské oblasti pěstujeme sami. Krásná příroda a skvělí lidé ručí za kvalitu tyčinek každý okamžik od květu úžasných jabloní, až po finální zabalení voňavé tyčinky.

Od roku 1991 sleduje společnost ÚSOVSKO a.s. moderní trendy výživy, respektive zdravého mlsání. Původní tyčinka FIT šťavnatá byla vyrobena jako první v Československu a stále je populární. 

Tyčinka FIT se snaží celou dobu přizpůsobovat chutím a náročným požadavkům svých zákazníků.

Aktuálně tyčinky lákají k zakousnutí variací chutí i špičkovými technologiemi. Velké mlsouny jsme před časem vyslyšeli s nabídkou tyčinek v kakaové nebo jogurtové polevě. K pochlubení je řada tyčinek bez lepku, nebo v Bio kvalitě. 

Pro náročné existují tyčinky s obsahem ovoce více než 40%, pro děti je fantastické ovoce zpracováno tak, aby jej vnímaly jako prima sladkost. 

Špičkou nutričních kvalit ale i chuti jsou tyčinky Nature -  nádherně chutnají i bez umělých aromat, barviv a konzervantů. 

Vysoký obsah vlákniny, optimální poměr zralého ovoce a cereálií dělají z každé tyčinky FIT velmi moderní svačinku vždy po ruce.

Chcete mlsat zdravě? Máte rádi jablíčka? Ochutnejte naši novinku!
V souvislosti s plánovanou restrukturalizací bylo na podzim loňského roku vysazeno 32 hektarů nových jabloní na plochách v Klopině.
Využití originálního jablečného papíru a vložení taháku do obalu dopomohly trojici žáků 8. B třídy litovelské Základní školy Jungmannova 655 k...
Trh a životní trend si žádá zdravější potraviny a zdravější alternativu mlsání. Společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina obohacuje svůj sortiment o novou řadu...

Tyčinky

Soutěže

Časté dotazy

O společnosti